gemeente Laakdal
A  A  A  A 

Sluitingsuur horeca Laakdal! (13/04/2011)

In de politiecodex van Laakdal (versie 1/11/2010) staat het volgende omschreven omtrent het sluitingsuur:

Artikel 46
De uitbaters van openbare inrichtingen en/of de organisatoren van evenementen moeten, tijdens de weekdagen van maandag tot vrijdag, hun zaak en aanhorigheden sluiten voor het publiek tussen 01.00 u. en 07.00 u.

Artikel 47
De uitbaters van openbare inrichtingen en/of de organisatoren van evenementen moeten, tijdens het weekend, van vrijdag op zaterdag en van zaterdag op zondag, hun zaak en aanhorigheden sluiten voor het publiek tussen 03.00 u. en 07.00 u.

Artikel 48
Het is de uitbaters van openbare inrichtingen en/of de organisatoren van evenementen verboden de toegang tot de zaak af te sluiten, het licht te doven of te dempen zolang er publiek aanwezig is.

Artikel 49
De uitbaters van openbare inrichtingen en/of de organisatoren van evenementen kunnen een afwijking van het sluitingsuur bekomen door een convenant af te sluiten met de burgemeester. In dit horecaconvenant worden meer specifieke uitbatingvoorwaarden ter voorkoming van openbare overlast in een onderlinge overeenkomst verder uitgewerkt.

De aanvraag van een horecaconvenant gebeurt via de dienst Lokale economie, Kerkstraat 21, 2430 Laakdal, tel. 013/67 01 18, .

 
© 2008 gemeente Laakdal | Administratief centrum - Kerkstraat 21 - 2430 Laakdal - T 013/67 01 10 - F 013/67 25 89 -
design & development by e2e NV