Heb je zin om je in te zetten in het lokaal dienstencentrum? Wij zoeken vrijwilligers voor LDC “De Vriendschap” in Vorst-Centrum.
Zet jij mee je schouders onder een laagdrempelige ontmoetingsplaats waar sociale verbinding en ontmoeting centraal staan? Waar jong en oud welkom zijn.
Wie zoeken wij?
Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die het LDC mee vorm willen geven. We willen dankzij de verschillende talenten van de vrijwilligers een gevarieerd aanbod brengen.
Wat houdt het in?
We zoeken verschillende vrijwilligers met verschillende interesses en talenten. Je kan zelf kiezen wat je doet en wanneer je dat doet:
- Dorpsrestaurant: bezoekers welkom heten, eten inscheppen, opdienen, afruimen…
- Cafetaria: bar bemannen, drank aanvullen, afwas…
- Activiteiten aanbieden: workshops zoals knutselen, kaarten…
- Hulp bij activiteiten: begeleiden, klaarzetten, praktische ondersteuning…
Heb je een passie die je graag met ons wil delen? Hou je van een leuke babbel en ben je niet bang om de handen uit de mouwen te steken? Dan ben jij de vrijwilliger die we zoeken!
Mooie extraatjes!
Je komt terecht in een geweldig team. De centrumleider en andere collega's zullen je begeleiden. Je krijgt kansen om de vormingen te volgen en deel te nemen aan leer- en overlegmomenten. Je bent volledig verzekerd tijdens de uitoefening van het vrijwilligerswerk.
De vrijwilligers van “De Vriendschap” komen op regelmatige basis samen waardoor je nieuwe mensen uit de gemeente Laakdal leert kennen.
Goesting gekregen?
Neem dan contact op met onze centrumleider via dienstencentrum@laakdal.be of bel naar 013 67 01 10.