Nutswerken t.h.v. Meerlaarstraat 97: aanleg laagspanning door Fluvius
In december werden er in opdracht van Pidpa nutswerken uitgevoerd op twee locaties in de Meerlaarstraat. Normaalgezien zou Fluvius in dezelfde periode ook een nieuwe laagspanning aanleggen, maar deze werken werden uitgesteld.
De nieuwe laagspanning zal - onder voorbehoud van onvoorziene omstandigheden - in de periode tussen 22 januari en 6 februari worden aangelegd in opdracht van Fluvius.
Enkelrichtingsverkeer tijdens de werken
De werken situeren zich er hoogte van Meerlaarstraat 97.
Aan deze werf wordt enkelrichtingsverkeer ingevoerd richting Geelsebaan voor alle bestuurders.
Er is een omleiding voorzien via Geelsebaan, Heistraat en Oranjestraat. De parking binnengebied blijft bereikbaar.
Vernieuwing drinkwaternet Lindestraat door Pidpa
In de periode tussen 28 januari en 31 maart zal een aannemer het drinkwaternet vernieuwen in opdracht van Pidpa. Tijdens de periode van de werken zullen er een aantal tijdelijke verkeermaatregelen van kracht zijn.
De werken situeren zich in de Lindestraat en worden in verschillende fasen uitgevoerd, die zich telkens uitstrekt over een lengte van zo'n 150 meter.
Fase 1 t.e.m. fase 5
- Er geldt enkelrichtingsverkeer in Lindestraat vanaf het kruispunt met Meerlaarstraat 66 tot het kruispunt met De Vloed / Lindestraat 11.
- Enkelrichting geldt niet voor fietsers, bromfietsers klasse a en speedpedelecs.
Fase 6
- Het kruispunt De Vloed / Lindestraat wordt volledig afgesloten.
- Doorgang blijft wel mogelijk voor fietsers, bromfietsers klasse a en speedpedelecs.
- Om de opritten in deze zone zo goed mogelijk bereikbaar te houden, wordt de vaste enkelrichting (‘westelijke Lindestraat’) tijdelijk opgeheven.