bestuur-1200x290_4.jpg

De gemeenteraad

De gemeenteraad telt 25 gemeenteraadsleden, waaronder de burgemeester en de 6 schepenen. De gemeentesecretaris staat de gemeenteraad bij. 

Wanneer is de gemeenteraad?

De gemeenteraad vergadert op de datums onderaan, behalve in juli en augustus. De vergaderingen vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis.

Markt z/n
Vorst-Centrum

Wat doet de gemeenteraad?

Op de gemeenteraad bespreken we onder andere het goedkeuren van het budget en de rekening, stemmen we de gemeentebelastingen en kennen we gemeentelijke toelagen toe, het kopen of verkopen van gebouwen, de goedkeuringen van ontwerpen inzake wegen- en rioleringswerken, het bepalen van de personeelsformatie, de uitvaardiging van politiereglementen. 

De gemeenteraadsleden 

CD&V

Tine Gielis
Oude Veerlebaan 19, 2430 Laakdal
Tel. 014 86 74 25, 0477 87 17 94
tine.gielis@laakdal.be

Gerda Broeckx
Grote Langvoort 10, 2430 Laakdal
Tel. 0491 07 40 69
gerdabroeckx@hotmail.com

Raf Moons
Lakstraat 11 A, 2431 Laakdal
Tel. 0474 43 84 84
moons.raf@telenet.be

Ils Van Hove
Meerlaarstraat 22, 2430 Laakdal
Tel. 0478 36 37 35
ils.van.hove@telenet.be

Felix Vanbel
Houthoek 66, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 26 55, 0477 24 23 20
Vanbel.coenen@skynet.be

An Helsen
Vorstsebaan 83, 2431 Laakdal
Tel. 0476 44 07 71
anhelsen@telenet.be

Nele Devoghel
Eindhoutseweg 42, 2431 Laakdal
Tel. 0478 92 21 06
nele@vanelven.be

Hanne Lintermans
Vogelzang 5, 2430 Laakdal
Tel. 0496 64 31 26
hannelintermans@gmail.com

PROLaakdal

Theo Van de Weyer
Kabienstraat 58, 2431 Laakdal
Tel. 014 84 15 54, 0472 62 37 43

Benny Smets
Oude Veerlebaan 45, 2430 Laakdal
Tel. 014 86 84 84, 0475 30 72 60
benny.smets@proximus.be

Frank Sels
Kapelleberg 87, 2430 Laakdal
Tel. 0495 58 63 69
franksels@telenet.be

Jurgen Mensch
Meerlaarstraat 189, 2430 Laakdal
Tel. 0472 97 00 44
jurgen.mensch@telenet.be

Bart Baumans
Heistraat 14, 2430 Laakdal
Tel. 013 67 15 58, 0475 66 36 28
bart_baumans@hotmail.com

Stefaan Hoes
De Korenbloem 2, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 67 84, 0496 21 58 96
stefaan.hoes@telenet.be

Groen

Paul Mondelaers
Houthoek 64, 2430 Laakdal
Tel. 013 67 53 31, 0473 38 34 37
paulmondelaers@skynet.be 

N-VA

Jeroen Helsen
Veldstraat 13, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 59 49, 0486 47 20 95
jeroen.helsen@n-va.be

Niels Vermeulen
Verboekt 142, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 55 14, 0475 74 77 21
niels.vermeulen@n-va.be

Caroline Janssens
Kerkstraat 1 bus 5, 2430 Laakdal
Tel. 013 30 82 19, 0498 33 49 34
caroline.janssens@n-va.be

Leander Daems
Nieuwe Baan 19, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 60 18, 0476 57 25 25
leander.daems@n-va.be

Anja Williams

Kuypenevijver 2, 2431 Laakdal
Tel. 014 75 68 48, 0474 81 14 66
anja.williams@n-va.be

Stem! & Open VLD

Willem Vankrunkelsven
Lindestraat 9, 2430 Laakdal
willemvankrunkelsven@hotmail.com

Emily Verbeek
Grote Steenweg 87, 2431 Laakdal
tel. 0472 36 26 42
emilyverbeek@hotmail.com

Vlaams Belang

Lien Van Thielen
vanthielenlien@gmail.com

Annicq De Neve
Steenbergen 71, 2430 Laakdal
Tel. 0473 51 02 38
annicq.d@gmail.com

Ingrid De Rop
Warandepad 10, 2431 Laakdal
Tel. 0495 72 21 48
ingrid.derop@outlook.com

Algemeen directeur
Verspreet Jerry

Het huishoudelijk reglement van de gemeenteraad

Het huishoudelijk reglement lees je hier.

Data gemeenteraadszittingen

  • 2019 - telkens om 20.00 u. 
    • 3 januari 2019 - installatievergadering
    • 22 januari
    • 26 februari
    • 26 maart
    • 23 april
    • 28 mei
    • 25 juni
    • 24 september
    • 22 oktober
    • 26 november
    • 17 december