bestuur-1200x290_4.jpg

De gemeenteraad

De gemeenteraad telt 25 gemeenteraadsleden, waaronder de burgemeester en de 6 schepenen. De gemeentesecretaris staat de gemeenteraad bij. 

Wanneer is de gemeenteraad?

De gemeenteraad vergadert op de datums onderaan, behalve in juli en augustus. De vergaderingen vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis.

Markt z/n
Vorst-Centrum

Wat doet de gemeenteraad?

Op de gemeenteraad bespreken we onder andere het goedkeuren van het budget en de rekening, stemmen we de gemeentebelastingen en kennen we gemeentelijke toelagen toe, het kopen of verkopen van gebouwen, de goedkeuringen van ontwerpen inzake wegen- en rioleringswerken, het bepalen van de personeelsformatie, de uitvaardiging van politiereglementen. 

De gemeenteraadsleden 

CD&V-LVA

Felix Vanbel, voorzitter gemeenteraad
Houthoek 66, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 26 55, 0477 24 23 20
Vanbel.coenen@skynet.be 

Johan Geeraerts
Makelveld 38, 2430 Laakdal
Tel. 014 84 01 92, 0478 96 27 18
johan.geeraerts@skynet.be 

Liesbeth Wouters
Heieinde 8, 2430 Laakdal
Tel. 0474 84 62 55
liesje.wouters@telenet.be 

Bob Nysmans
Geelsebaan 82, 2430 Laakdal
Tel. 0495 72 31 17
bob.nysmans@gmail.com 

Jan Catry
Pestendijk 1, 2430 Laakdal
Tel. 014 86 71 83, 0494 87 09 69
jancatry1@telenet.be

Ils Van Hove
Meerlaarstraat 22, 2430 Laakdal
Tel. 0478 36 37 35
ils.van.hove@telenet.be
 

Samen - sp.a-groen

Theo Van de Weyer
Kabienstraat 58, 2430 Laakdal
Tel. 014 84 15 54 

Paul Mondelaers
Houthoek 64, 2430 Laakdal
Tel. 013 67 53 31, 0473 38 34 37
paulmondelaers@skynet.be 

N-VA

Fons Verdonck
Zandstraat 78, 2430 Laakdal
Tel. 014 84 09 56
fons_verdonck@hotmail.com 

Robert Mondelaers
Rode Kruisstraat 3, 2430 Laakdal
Tel. 0494 66 98 99
robertmondelaers@telenet.be 

Paul Jacops
Oude Vorstseweg 5
2430 Laakdal
Tel. 0495 89 68 72
paul.jacops2@telenet.be 

Caroline Janssens
Kerkstraat 1 bus 5, 2430 Laakdal
Tel. 013 30 82 19, 0498 33 49 34
carolinejanssens87@gmail.com 

Jeroen Helsen
Veldstraat 13, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 59 49, 0486 47 20 95
helsen.jeroen@gmail.com

 Niels Vermeulen
Verboekt 142, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 55 14, 0475 74 77 21
niels_vermeulen@hotmail.com
 

Stem!

Patrik Vankrunkelsven
Lindestraat 9, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 64 60, 0475 93 90 12
patrikv@scarlet.be 

Inge Baetens
Oude Veerlebaan 12, 2430 Laakdal
tel. 0477 26 49 84
inge.baetens2@telenet.be 

Richard Laermans
Steenbergen 61, 2430 Laakdal
Tel. 013 66 32 83
richard.laermans@proximus.be 

Vlaams Belang

Ludo Callens
Oude Tramlijn 51 bus 1, 2430 Laakdal
Tel. 0495 20 65 58
ludo.callens@skynet.be. 

Het huishoudelijk reglement van de gemeenteraad

Het huishoudelijk reglement lees je hier.

Data gemeenteraadszittingen

  • 2017
    • 28 november
    • 21 december
  • 2018
    • 23 januari
    • 27 februari
    • 27 maart
    • 24 april
    • 22 mei
    • 26 juni
    • 25 september
    • 23 oktober
    • 27 november
    • 18 december